Obiekt

Tytuł: International Journal of Applied Mathematics and Computer Science (AMCS) 2006 Volume 16 Number 1

Data wydania:

2006

Typ zasobu:

czasopismo

Kolekcje, do których przypisany jest obiekt:

Data ostatniej modyfikacji:

2013-07-03

Data dodania obiektu:

2007-03-23

Liczba wyświetleń treści obiektu:

36 699

Liczba wyświetleń treści obiektu w formacie HTML

37

Wszystkie dostępne wersje tego obiektu:

http://www.zbc.uz.zgora.pl/publication/7377

Wyświetl opis w formacie RDF:

RDF

Wyświetl opis w formacie OAI-PMH:

OAI-PMH

Ta strona wykorzystuje pliki 'cookies'. Więcej informacji